Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Kategorie kol

Partneři

Katalog kol: All Mountain

Tip: kliknutím na název sloupce můžete tabulku seřadit podle ceny, názvu kola či výrobce. Kliknutím na ikonu televize zvětšíte fotografii zvoleného kola, s možností přecházet na další. Kliknutím na podtržený název kola se vám zobrazí podrobné informace o kole s možností tisku.

All Mountain: Celoodpružená horská kola určená pro svižnou jízdu těžkým terénem. Zdvihy odpružení se nejčastěji pohybují přibližně v rozmezí 130 až 160 mm. Spadá sem i kategorie Enduro, kterou často charakterizují o něco nižší zdvihy (100 až 130mm).

ZnačkaModel kolaCena Kč
Cannondale +PROPHET 10
Cannondale +PROPHET 20
CTM +ZEPHYR plus13290
CTM +ZEPHYR plus disc14990
CTM +DEMON19190
NS Bikes +Core III19990
Haro Bikes +Shift R119990
NS Bikes +Core II23990
Merida +Trans-Mission TFS 300-D26490
GHOST +ASX 490026999
Haro Bikes +Shift R327990
Haro Bikes +Shift R528990
Author +A-RAY 1.029990
Author +ERA 1.029990
Rock Machine +WILDFIRE 5029990
Merida +Trans-Mission TFS 500-D30990
NS Bikes +Core I31990
GHOST +ASX 510032999
Mongoose +Teocali COMP32999
Rock Machine +BLIZZARD 5034990
Mondraker +Factor34990
Mondraker +Factor GO - Women specific34990
Author +A-RAY 2.036990
Author +ERA 2.036990
Mondraker +Foxy36990
Haro Bikes +Shift R736990
Haro Bikes +Sonix36990
Pell´s +THORR FS150 Elite39670
Felt +Compulsion 439990
Felt +Compulsion 439990
Kona +Dawgma39990
Marin +Mount Vision 5.6 EU39990
Felt +Virtue 339990
Felt +Virtue 339990
Rock Machine +WILDFIRE 7039990
Merida +Trans-Mission TFS 900-D42490
Giant +Reign 242999
Rock Machine +BLIZZARD 7043990
Giant +Reign X243999
GHOST +AMR 550044199
Yeti +575 - Alloy44280
Niner +R.I.P. 9 Roll in Peace44460
Mondraker +Factor R44990
RB +Monster AM44990
RB +Monster EN46990
Haro Bikes +Xeon46990
Mongoose +Teocali ELITE46999
Yeti 575 - Carbon47190
Specialized +PITCH CMP BLK ´0947990
Specialized +PITCH CMP RED ´0947990
Santa Cruz +Heckler - kit D48420
Mondraker +Foxy R48990
Author +ERA 3.049990
Marin +Mount Vision 5.7 EU49990
Felt +Virtue 249990
Rock Machine +VORTEX 7049990
Marin +Wolf Ridge 6.749990
Kona +Dawg51000
Santa Cruz +Heckler - kit R51900
GHOST +AMR 570052999
GHOST +AMR Plus 570052999
GT +Force 2.052999
Felt +Compulsion 353990
Mondraker +Factor RR53990
Kona +Coilair54690
Specialized +PITCH PRO DRM ´0954990
Specialized +PITCH PRO WHT ´0954990
Mondraker +Dune55990
Giant +Reign 155999
Marin +Wolf Ridge 6.856950
Felt +Compulsion 256990
Cannondale +RIZE 557900
Cannondale +RIZE 557900
Giant +Reign X157999
Author +A-RAY 3.059990
Marin +Mount Vision 5.8 EU59990
Haro Bikes +Sonix Comp59990
Haro Bikes +Xeon Comp59990
GHOST +AMR 750059999
GHOST +AMR 760059999
GHOST +AMR Plus 750060999
Santa Cruz +Heckler - kit X.962320
Marin +Wolf Ridge 6.963950
Merida +One-Five-O 880-D63990
Santa Cruz +Blur LT - kit D64340
Mongoose +Teocali SUPER64999
RB +Monster AM65990
Santa Cruz +Blur LT - kit R67300
Rocky Mountain +SLAYER SXC SE67820
Kona +Dawg DeLuxe67890
Rock Machine +VORTEX 9068990
Mondraker +Dune R69990
Mondraker +Factor RR Ltd69990
GT +Force 1.069999
Specialized +ENDURO CMP BLK ´0971490
Specialized +ENDURO CMP WHT ´0971490
GHOST +AMR Lector 770071999
Giant +Reign 072999
Santa Cruz +Nomad - kit D74260
Felt +Virtue 174990
GHOST +AMR Plus Lector 770074999
Santa Cruz +Heckler - kit X.075440
Merida +Trans-Mission HFS 3000-D76490
Santa Cruz +Nomad - kit R77740
Santa Cruz +Heckler - kit XTR78180
Santa Cruz +Blur LT - kit SPX78250
Cannondale +MOTO 478900
Cannondale +MOTO 478900
Pell´s +THORR FS150 Limit78990
Rocky Mountain +SLAYER SS 35079590
Felt +Compulsion 179990
RB +Monster EN79990
Santa Cruz +Blur LT - kit X.980780
Cannondale +RIZE 481300
Cannondale +RIZE 481300
Rocky Mountain +SLAYER SXC 3081520
Santa Cruz +Nomad - kit X.988160
Giant +Reign X088999
Merida +One-Five-O 3800-D89490
Cannondale +RIZE 4 LEFTY90100
Cannondale +RIZE 4 LEFTY90100
GHOST +AMR Lector 930091999
Specialized +ENDURO EXPERT ANO BRN ´0992990
Kona +Coilair DeLuxe93490
Santa Cruz +Blur LT - kit XTR96520
Mondraker +Dune XR99990
Iron Horse +MKIII Elite99990
GT +Force Carbon Expert99999
Rocky Mountain +SLAYER SS 396100990
Santa Cruz +Nomad - kit X.0101280
GHOST +AMR Square103999
Santa Cruz +Nomad - kit XTR104020
Cannondale +MOTO CARBON 3104900
Cannondale +MOTO CARBON 3104900
Kona +Dawg Supreme104990
Marin +Mount Vision 5.9 EU104990
Merida +Trans-Mission Carbon 3800-D104990
Rocky Mountain +SLAYER SXC 50109960
GHOST +AMR Plus Lector 9000110999
GHOST +AMR Lector 9500114999
Cannondale +RIZE CARBON 3117900
Cannondale +RIZE CARBON 3117900
Rocky Mountain +SLAYER SS 427121050
Rocky Mountain +SLAYER SXC 70124380
Kona +Coilair Supreme129990
Cannondale +MOTO CARBON 2135900
Cannondale +MOTO CARBON 2135900
GT +Force Carbon Pro139999
Merida +Trans-Mission Carbon 5000-D144890
Specialized +SW ENDURO CARB/WHT ´09159990
Cannondale +MOTO CARBON 1164900
Cannondale +MOTO CARBON 1164900
Cannondale +RIZE CARBON 2164900
Cannondale +RIZE CARBON 2164900
Cannondale +MOTO CARBON ULTIMATE LTD179000
Cannondale +RIZE CARBON 1209900
Cannondale +RIZE CARBON 1209900
GT +Force 3.0349999
id

tsbohemia

id

id

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

BP BP BP BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign