Schindler20_2019

ekola_banner

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Kalendář - červenec 2013

< červenec 2013 >
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Výpis pro datum - červenec 2013

Světla Galaxy

Značka Galaxy přidala do své kolekce dvojici nových světel, a sice 1W model, napájený standardními mikro-tužkovými bateriemi a pak akumulátorový model s dvojicí diod a dobíjením pomocí USB kabelu přímo z počítače. My jsme obě světla vyzkoušeli v praxi. Levnější z obou světel, s výraznou optickou čočkou a cenovkou 199 korun, vsadilo na celkem jednoduché provedení. Do bílého plastového pouzdra jsou vsunuty vnitřnosti včetně trojice baterií, nějaké utěsnění zde výrobce příliš

datum: 31.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

Podpořte Pinarello Fundation

V roce 2011 zemřel po cyklistickém závodě Andrea Pinarello. Bylo mu 40 let. S ohledem na tuto událost jeho rodina založila nadaci Pinarello Foundation, jejíž náplní je shromažďovat finanční prostředky do fondu na podporu výzkumu srdečních problémů u dětí. To je téma, které rodinu zesnulého cyklisty velmi zajímá. Prostředky se získávají prodejem speciálních náramků.

datum: 31.07.13 - kategorie: Různé - autor: kany

Čtvrtina Čechů se setkala s krádeží kola

Podle policejních statistik bylo v České republice vloni ukradeno téměř osm tisíc jízdních kol. Jak ukázal nejnovější průzkum České pojišťovny, s krádeží kola se alespoň jednou v životě setkala celá čtvrtina oslovených. O kolo přišli buď oni sami, nebo někdo z jejich okolí. I přesto si téměř pětina cyklistů svá kola nijak nezabezpečuje. Nejčastěji lidé kola umisťují do garáží a sklepů.

datum: 29.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

Bianchi pro rok 2014

Bianchi nejsou obyčejná kola, Bianchi je doslova legenda. Legenda, která sahá až do roku 1885 a od té doby je výčet vítězství této značky opravdu neskutečný. Posuďte sami: 12x Giro d´Italia, 3x Tour de France, 19x Milan – San Remo, 7x Paříž – Roubaix, 2x Vuelta, vítězství na OH 2004 v cross country, 9x světový šampionát v XC, 10x

datum: 29.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

I letos budou naše firmy na Eurobike

Přibližně za měsíc se otevřou brány největšího cyklistického veletrhu na starém kontinentě  - Friedrichshafenský EUROBIKE. Zřejmě se jednou akci svého druhu, která v měnícím se světě cyklobyznysu dává smysl.

datum: 26.07.13 - kategorie: Výstavy - autor: kany

Deset vítězství pro Pinarello na Tour de France

V cyklistickém svět,ě v prvních třech týdnech letošního července, bylo neustále skloňováno jméno Chrise Frooma, který doslova neotřesitelně mířil za vítězstvím na Tour de France. A jaké kolo ho vůbec dovezlo za vítězstvím, o kterém sní asi každý cyklista? Pinarello Dogma 65.1.

datum: 25.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

Mistrem republiky Ondra Cink na Meridě

Podávat špičkový výkon znamená mít i špičkové vybavení. Vše začíná od ponožek, dobře padnoucí kraťasy, prodyšný dres, lehká a odvětraná přilba, padnoucí tretry s tvrdou podrážkou a samozřejmě - především vynikající kolo, bez kterého to ani snad nejde

datum: 21.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

Pell's již představuje novinku pro rok 2014

Brněnský PELL’S představuje exkluzivní novinku pro rok 2014. Nabízíme Vám první fotografii prototypu kola, které bude postaveno na novém celokarbonovém 27,5“ rámu. Jedná se o vzorek, který ještě není ve finálním provedení designu, i když základní designový koncept včetně inovovaného loga pro kolekci 2014 je zde již naznačen. 

datum: 10.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany

Hledáme externího spolupracovníka

Jsi duší cyklista, vlastníš noteboook a telefon? Máš všech deset prstů nebo umíš psát alespoň dvěma? Myslíš si, že jsi vhodný adept/adeptka na místo externího redaktora především pro portál www.cykl.cz? Chceš si přivydělat ke svému studentskému kapesnému nebo stipendiu? Nebo dokonce stávající výplatě?

datum: 04.07.13 - kategorie: Různé - autor: kany

Drásal letos podvacáté

Drásal se letos koná už podvacáté a to je číslo, jakým se žádný bikemaraton u nás pochlubit nemůže. Sedmý závod Kola pro život v této sezóně, Bikemaraton Drásal České spořitelny, startuje v sobotu 6. července v Holešově.

datum: 04.07.13 - kategorie: Sport - autor: kany

Marin "Commuter"

Kalifornský Marin se může pochlubit značným záběrem své nabídky, vedle klasických biků, pevných i celoodpružených, nebo silničních modelů, najdeme v jeho kolekci i krosová a městská kola. Samostatnou kategorii zde tvoří stroje s označením "Commuter", které jsou nejen stylovou záležitostí, ale především se jedná o kola kombinující znaky rychlých

datum: 04.07.13 - kategorie: Testy kol - autor: kany

Kolanaelektriku - ano, takto dohromady

O českém projektu Kolanaelektriku.cz, spojeném s firmou BP Lumen a značkou Apache, jsme psali již před delší dobou, nicméně právě tento projekt si díky své životaschopnosti a propagaci elektrocyklistiky zaslouží mnohem více pozornosti. Síť prodejen a testovacích či servisních center zahrnutých do tohoto projektu čítá celkem stovku adres, což není zrovna malé číslo.

datum: 04.07.13 - kategorie: Elektrokola (i testy) - autor: kany

Namaž si svůj řetěz

Rakouské R.S.P. má ve své nabídce celou řadu maziv a cyklokosmetiky, naším testem tentokrát prošel prostředek nazvaný jednoduše Glide & Slide, jehož hlavní výhoda má spočívat především v univerzalitě použití. Vedle namazání řetězu by měl být optimální i pro další části kola. Testované mazivo nahrazuje v nabídce značky univerzální Ultra Slide, přičemž novinku výrobce charakterizuje

datum: 04.07.13 - kategorie: Technika - autor: kany
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign