Schindler20_2019

ekola_banner

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Kalendář - srpen 2003

< srpen 2003 >
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Výpis pro datum - srpen 2003

Mistrem světa v maratonu je Thomas Frischknecht

Ilustrativni obrazek

(Převzato z ČTK) LUGANO (Švýcarsko) 31. srpna (ČTK) - Domácí cyklista Thomas Frischknecht se ve švýcarském Luganu stal mistrem světa v maratonském závodě v cross country na horských kolech. Mezi ženami byla na trati dlouhé 78 kilometrů nejrychlejší Polka Maia Wlosczovská. Česká reprezentantka Ilona Bublová dojela na solidním devátém místě. Za silného větru se závod...

datum: 31.08.03 - kategorie: Sport - autor: admin

Obrázky z Eurobike

Ilustrativni obrazek

I když ještě Eurobike ve Friedrichshafenu neskončil, přinášíme vám první obrázky bez komentáře. V 15 vydání Cykloservisu bude rozsáhlá reportáž.

datum: 31.08.03 - kategorie: Technika - autor: admin

Exkluzivní rozhovor s Eddy Merckxem

Ilustrativni obrazek

Exkluzivní rozhovor pro Cykloservis poskytl EDDY MERCKX, největší postava světového silničního profesionálního pelotonu. Výčet jeho vítězství a úspěchů je neskutečný: 5x vítěz Tour de France (34 etapových vítězství), 5x vítěz Giro d’Italia (3x double – v jednom roce vítězství v obou závodech), celkově 525 vítězství, 4x mistr světa (1x mezi amatéry), 3x vítěz...

datum: 31.08.03 - kategorie: Zprávy redakce - autor: admin

A lavina se valí dál...

Ilustrativni obrazek

Jaká že lavina? No přeci zlevňování kol. Čerstvě jsme aktualizovali ceny kol Mongoose, které na náš trh dodává firma Pell's se sídlem v Brně. Následovat budou kola Schwinn, pro které nám v nejbližší době tato společnost opět zašle aktualizované ceny.

datum: 25.08.03 - kategorie: Maloobchod - autor: admin

Další snížení maloobchodích cen kol

Ilustrativni obrazek

Sledujte náš katalog jízdních kol. Neustále dochází ke snižování doporučených maloobchodních cen jízdních kol. Dnes v něm byly například uvedeny nové ceny kol ANLEN a GALAXY.

datum: 25.08.03 - kategorie: Maloobchod - autor: admin

Děvčata na vás čekají

Ilustrativni obrazek

Jedete na Eurobike poprvé? Potom určitě navštivte stánek Marzocchi, kde bývají tradičně tato dvě děvčata. Všeobecně se o nich v kuloárech hovoří jako o odbornicích na jistou branži (kuchařky). Někteří naši domácí obchodníci byli vidět v okolí stánku Marzochci častěji než by bývalo obvyklé.

datum: 22.08.03 - kategorie: Zprávy redakce - autor: admin

Změny maloobchodních cen kol

Ilustrativni obrazek

Průběžně dochází v našem ikatalogu ke změnám maloobchodních cen směrem dolů. Sledujte náš ikatalog. Dnes byly například sníženy ceny některých modelů kol AUTHOR. Nové ceny již naleznete v ikatalogu.

datum: 20.08.03 - kategorie: Maloobchod - autor: admin

Přehled TOP přileb na našem trhu

Ilustrativni obrazek

Chcete si posadit na svou hlavu skutečně tu nejlepší přilbu kterou lze u nás zakoupit? Chcete si o nich udělat dokonalý přehled? Potom si zajistěte Cykloservis č.14, které je právě ve výrobě a který bude na pultech prodejen od 2. září. Naleznete v něm přehled opravdu těch nejlepších modelů od několika značek. Každou helmu jsme si osobně vyzkoušeli a v přehledu dokonale...

datum: 18.08.03 - kategorie: Zprávy redakce - autor: admin

Eurobike klepe na dveře

Ilustrativni obrazek

Od 28. do 31. srpna se opět otevřou brány Eurobiku, největší evropské výstavy jízdních kol. Friedrichshafen již podruhé přivítá na svém skutečně exkluzivním výstavišti (do roku 2001 se Eurobike konal na starém výstavišti) skutečně to nejlepší, co lze z cyklistické branže spatřit. Své výrobky, kterými budou od podzimu zahlcovat celý cyklistický svět, zde letos poprvé...

datum: 18.08.03 - kategorie: Technika - autor: admin

Nové ceny kol - modely 2003

Ilustrativni obrazek

V současné době začíná docházet ke snižování cen kol modelů 2003. Sledujte náš internetový katalog, který je průběžně o nové ceny aktualizován. Dnes v něm byly například uvedeny nové nižší ceny vybraných modelů kol Acstar.

datum: 13.08.03 - kategorie: Technika - autor: admin
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign